home giyim kuşam, süs püs İngiltere’nin en ‘şık’ıdım ünlüleri!

İngiltere’nin en ‘şık’ıdım ünlüleri!

Dünyanın en şık isimlerini belirlemek kimin aklına geldi acaba? Dergilerin olmazsa olmaz listeleri, her yıl en şık kadınlar listesini açıklamaktan yorulmuyor. Bu defaki İngiliz kadın dergisi Glamour’dan, kızlar! İngiltere’nin en iyi giyinen kadınlarını yaptıkları anketle belirleyen dergi, Harry Potter filminin artık 20’sindeki çıtır Emma Watson’ını bir numaraya yerleştirmiş. Bu arada dünün Hermione’si bugünün stil ikonunun yeni saçlarını o kadar da beğenmediğimi söylesem bana kızmazsınız sanırım.


Yeni saçlarıyla Emma Watson, 20 yaş masumiyetini iyiden iyiye ortaya çıkardı.

Listede Emma’yla yarışan sıkı isimler var. Victoria Beckham’ı bile alt etmiş, Watson. Düşünün kızın stili nasıl beğeniliyor. Listeye katılanların sayısı da boru değil hani, 25 bin kişi. İngilizlerin hep kötü giyindiğine şahit eden bendeniz Kate Moss’la onların da şık insanlara dönüşebileceğine tanık olmuştu bir defasında. Moss’u da listede arıyorsunuzdur siz şimdi. Var tabii… Ama her zaman birinciliğe alışık olan model, altıncı sıralara kadar gerilemiş.

Alınız;

Top 10 ‘şık’ıdım kadın:

1. Emma Watson

2. Victoria Beckham

3. Keira Knightley

4. Cheryl Cole

5. Sienna Miller

6. Kate Moss

7. Lily Allen

8. Pixie Lott

9. Naomi Campbell

10. Florence Welch

Artık ‘en şık’lar deyince sadece kadınların değil, erkeklerin de boyunun ölçüsü alınıyor. Bakınız, Glamour dergisi okuyucuları malum biraz da hayranlıklarından olsa gerek ‘en iyi giyinen ünlü erkekleri’ni de sıralamış. Anlaşılan bu liste de çıtırlara hizmet ediyor. Twilight filmiyle ikonlaşan Robert Pattinson, zirvenin babası. Hadi devamını da listeden okuyun.


Dünyanın en seksi erkekleri arasında da gösterilen Robert Pattinson, Glamour dergisine göre İngiltere’nin en şık erkeği.

Top 10 ‘şık’ıdım erkek:

1. Robert Pattinson

2. Gerard Butler

3. Rupert Grint

4. Daniel Radcliffe

5. David Beckham

6. Orlando Bloom

7. Ed Westwick

8. JLS

9. Jude Law

10. Ewan McGregor

One thought on “İngiltere’nin en ‘şık’ıdım ünlüleri!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Secured By miniOrange